شرایط استفاده


کلیه مقالات و مطالب این سایت مشمول قانون بین‌المللی کیپی و قانون حقوق مولفین و مصنفین بوده و باید توسط بازدید کنندگان و اعضا رعایت گردند. تخلف از این قوانین پیگرد قانونی در پی دارد.

1- استفاده از مطالب و تصاویر برای استفاده شخصی مجاز است. در صورتیکه بازدید کننده یا عضو سایت بخواهد از مطالبت این سایت جهت استفاده تجاری بهره برداری نماید، باید کتبا از شرکت تولیدی فار مجوز مربوطه را دریافت نماید.

2- انتشار و تکثیر مطالب در سایر سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی با ذکر نام منبع و لینک به مطلب مربوطه بلامانع است.

3- نشريه علم الكترونيك و كامپيوتر (PC World Persian) تلاش خود را به عمل می‌آورد تا اطلاعات دقيق و جامعی را در اختيار خوانندگان و بازديدكنندگان ارائه نمايد. اين اطلاعات به منظور تطابق با تكنولوژی روز ممكن است در هر زمان كه لازم باشد، به روزرساني گردند. با اين حال، اين نشريه هيچ گونه مسئوليتی در قبال صدمات و خسارات احتمالی تقبل نمی‌نمايد.

4- اعضا سایت مجاز در به اشتراک گذاری نام کاربری و اسم رمز خود با شخص ثالثی نیستند. عدم رعایت این بند منجر به توقف عضویت شده و وجه اشتراک به عنوان خسارت ضبط می‌گردد.


لينك به ساير سايت‌ها

نشريه علم الكترونيك و كامپيوتر (PC World Persian) هيچ گونه مسئوليتي در قبال محتوا و تبليغات سايت‌هايی كه لينك آنها در وب سايت نشريه علم الكترونيك و كامپيوتر (PC World Persian) درج می‌شود و كنترلي بر آنها ندارد، تقبل نمی‌نمايد.

 

تماس با ما

چنانچه بازديد كننده‌ای سوالی را مطرح نمايد، فرستنده پيام اين اجازه را مي‌دهد كه نام و نام خانوادگی وي به همراه آدرس و اطلاعات تماس و سوال مطرح شده در وب سايت pcworldpersian.com و نشريه علم الكترونيك و كامپيوتر (PC World Persian)، نمايش داده شود. همچنين اين اجازه را مي‌دهد تا نشريه علم الكترونيك و كامپيوتر به هر ترتيبي كه صلاح مي‌داند از اطلاعات و سوال ارائه شده براي استفاده در نشريه و يا وب خود سايت استفاده نمايد.

GSRP
IDG

گروه نشریات علمی تحقیقاتی

نشریه علم الکترونیک و کامپیوتر(PC World Persian) تحت لیسانس PC World و شرکت IDG جدیدترین اخبار و رویدادهای آی تی را از سراسر جهان ارائه مینماید.