مقالات

خبرهای داغ

-


نویسنده: Susie Ochs
منبع: Mac World

20بند اسپورتي Nike اپل

اپل چندين ارتقاء را در محصولات خود معرفي کرده است؛ از جمله بندهاي جديد براي ساعت مچي اپل. ما واقعا بند اسپورتي Nike 49 دلاري را حس مي‌کنيم. اين بندperforated  طراحي شده است، براي رسيدن حداکثر جريان هوا به مچ دست شما، سوراخ‌هاي ريز دارد. اين بند قبلا به صورت جداگانه فروخته نشده بود؛ شما فقط مي‌توانستيد آن را با Nike+ نسخه Apple watch Series 2 داشته باشيد. حالا مي‌توانيد يکي از آن‌ها را براي هر نوع ساعت مچي اپل که داريد، در يکي از سه رنگ ارائه شده داشته باشيد‌: مشکي/ Volt (“Volt” يک رنگ زرد فسفري براق است) و پلاتينيوم/ سفيد (‌پلاتينيوم خاکستري است‌) و anthracite / سياه (‌تمام مشکي‌).

21کيس و پوشش Casetify iPhone7

شما iPhone7 زيباي قرمز رنگ خود را تازه گرفته‌ايد و تنظيم کرده‌ايد که آن را زمين نيندازيد، پرت نکنيد و خوب بدون هيچ خشي نگهداري کنيد. تبريک. اما حالا زمان آن است که برگرديد به دنياي واقعي و روي آن يک پوشش بندازيد. ما عاشق مجموعه Casetify با پوشش‌هاي شفاف هستيم که معمولا حول و حوش 40 دلار هستند. اين پوشش‌هاي پلي کربونيت پشت شفاف براق دارند با يک قاب مات نرم براي در دست گرفتن. قاب در هفت رنگ مختلف (شامل شفاف، سياه و قرمز) است و Casetify چندين طراحي مختلف براي صفحه پشتي دارد که مي‌توانيد انتخاب کنيد.


19تگ‌هاي هوشمند pixie

اگر شما مرتبا چيزهاي مهم را جاهاي اشتباه مي‌گذاريد؛ مثلا کليد‌هاي خود را، کيف يا ريموت Apple TV را، يک رد‌ياب هوشمند مثل Pixie (50 دلار براي يک يا دو ست) مي‌تواند کمک باشد. روي سطح Pixie فرق زيادي با يک رد‌ياب ندارد‌. شما دوتا تگ هوشمند که به شکل يک قطره اشک هستند و Pixie point ناميده مي‌شوند، نياز داريد: يکي به iPhone يا iPad تان وصل مي‌شود و ديگري به وسيله‌اي که مي‌خواهيد آن را هميشه پيدا کنيد. Pointها سينگال‌هايي  دارند که براي اينکه هميشه با هم در ارتباط باشند، با هم رد و بدل مي‌کنند. براي پيدا کردن چيزهاي گم شده Pixie جستجو را با Pixie Pointsهاي قرار گرفته شده در يک منطقه 30 تا 50 فوتي داخل ساختمان يا تا 150 فوت در خارج شروع مي‌کند. وقتي آن شيء را پيدا کرد، AR “pixie dust” روي صفحه در جايي که شکار صورت گرفته است، نمايان مي‌شود.

مترجم: مرجان صدیقی انارکی


سایر مقالات

READ ARTICLE

خبرهای داغ

READ ARTICLE

محاسبات بدون نیاز به سرور Azure Functions، در نهایت جاوا را نیز در بر گرفت

READ ARTICLE

ویندوز کنار بایستد! اپن سورس و Linux، دغدغه‌های جدید امنیت IT هستند

READ ARTICLE

بررسی وان پلاس 5: این گوشی آندرویدی متوسط از درون سریع؛ اما از بیرون قدیمی به نظر می‌رسد