مقالات

جستجوی قاب برای آیفون X در اپ استور

-


نویسنده: Roman Loyola
منبع: Mac world

اين گوشي عالي و شيک، پوسته شيشه‌اي دارد. با وجود قوي بودن اين شيشه، احتمالا شايد باز بخواهيد کاري براي محافظت از اين گوشي گرانقيمت انجام دهيد.
قاب‌هاي شرکت‌هاي غير اصلي و ثالث هم براي اين گوشي در حال ارائه شدن هستند. ما اين ليست را با عرضه اقلام جديد به‌روزرساني خواهيم کرد.

 قاب سيليکوني آيفون X

جالبي اين قاب نازک اين است که به شکل گيره به گوشي وصل مي‌شود. اين قاب با قيمت 39 دلار و در رنگ‌هاي مشکي- آبي کبالت-زيتوني سير- آبي سير- صورتي شني- قرمز خود گوشي- قرمز گل رزي-بنفش سير و سفيد در دسترس است.

خريد قاب سيليکوني

قاب چرمي آيفون X
اين قاب از جنس چرم اروپايي است که روي آن دکمه‌هايي از جنس آلومينيوم تعبيه شده است و جاي کليد روشن خاموش و ساير پورت‌ها هم به شکل سوراخ در آن درآمده است. قيمت اين قاب 49 دلار است و در رنگ‌هاي مشکي- نوک مدادي- آبي آسماني- بادمجاني سير- آبي سير- صورتي- قرمز خود گوشي- قهوه‌اي و قهوه‌اي متمايل به طوسي عرضه مي‌شود.

جلد چرمي
اين قاب روي گوشي را هم مي‌گيرد و در حقيقت جلد است و جيب هم براي پول يا کارت ويزيت هم دارد؛ قيمت اين جلد، 99 دلار و به رنگ‌هاي سفيد-مشکي-آبي آسماني و قهوه‌ايي مايل به طوسي در دسترس است.

قاب‌هاي OtterBox
اين قاب‌ها ترکيبي از پلي کربنات شفاف و چرم هستند. قيمت اين قاب‌ها 40 دلار و به رنگ‌هاي مشکي- آبي سير در دسترس هستند.

قاب‌هاي Evo Elite
به گفته شرکت Tech21، اين قاب‌ها تا ارتفاع 2 متري ضد ضربه هستند و از گوشي محافظت مي‌کنند و در صورت خرابي تعويض مي‌گردند. قيمت اين قاب 50 دلار و در رنگ‌هاي مشکي-طلايي-قرمز طلايي و نقره‌اي عرضه مي‌شود.

مترجم‌: احمد محمدرضاپور


سایر مقالات

READ ARTICLE

چگونه می‌توان تعیین کرد که اپل در حال کند کردن سرعت آیفون ما است؟

READ ARTICLE

CES2018: چه انتظاری باید از سامسونگ، ال جی، سونی و سایر برندها داشت؟

READ ARTICLE

چگونگی خاموش کردن گوشی آیفون x

READ ARTICLE

جستجوی قاب برای آیفون X در اپ استور