مقالات

جستجوی قاب برای آیفون X در اپ استور

-


نویسنده: Roman Loyola
منبع: Mac world

اين گوشي عالي و شيک، پوسته شيشه‌اي دارد. با وجود قوي بودن اين شيشه، احتمالا شايد باز بخواهيد کاري براي محافظت از اين گوشي گرانقيمت انجام دهيد.
قاب‌هاي شرکت‌هاي غير اصلي و ثالث هم براي اين گوشي در حال ارائه شدن هستند. ما اين ليست را با عرضه اقلام جديد به‌روزرساني خواهيم کرد.

 قاب سيليکوني آيفون X

جالبي اين قاب نازک اين است که به شکل گيره به گوشي وصل مي‌شود. اين قاب با قيمت 39 دلار و در رنگ‌هاي مشکي- آبي کبالت-زيتوني سير- آبي سير- صورتي شني- قرمز خود گوشي- قرمز گل رزي-بنفش سير و سفيد در دسترس است.

خريد قاب سيليکوني

قاب چرمي آيفون X
اين قاب از جنس چرم اروپايي است که روي آن دکمه‌هايي از جنس آلومينيوم تعبيه شده است و جاي کليد روشن خاموش و ساير پورت‌ها هم به شکل سوراخ در آن درآمده است. قيمت اين قاب 49 دلار است و در رنگ‌هاي مشکي- نوک مدادي- آبي آسماني- بادمجاني سير- آبي سير- صورتي- قرمز خود گوشي- قهوه‌اي و قهوه‌اي متمايل به طوسي عرضه مي‌شود.

جلد چرمي
اين قاب روي گوشي را هم مي‌گيرد و در حقيقت جلد است و جيب هم براي پول يا کارت ويزيت هم دارد؛ قيمت اين جلد، 99 دلار و به رنگ‌هاي سفيد-مشکي-آبي آسماني و قهوه‌ايي مايل به طوسي در دسترس است.

قاب‌هاي OtterBox
اين قاب‌ها ترکيبي از پلي کربنات شفاف و چرم هستند. قيمت اين قاب‌ها 40 دلار و به رنگ‌هاي مشکي- آبي سير در دسترس هستند.

قاب‌هاي Evo Elite
به گفته شرکت Tech21، اين قاب‌ها تا ارتفاع 2 متري ضد ضربه هستند و از گوشي محافظت مي‌کنند و در صورت خرابي تعويض مي‌گردند. قيمت اين قاب 50 دلار و در رنگ‌هاي مشکي-طلايي-قرمز طلايي و نقره‌اي عرضه مي‌شود.

مترجم‌: احمد محمدرضاپور


سایر مقالات

READ ARTICLE

چگونگی خاموش کردن گوشی آیفون x

READ ARTICLE

جستجوی قاب برای آیفون X در اپ استور

READ ARTICLE

دستیار صوتی Bixby در زمان رونمایی از آن، در گوشی Galaxy S8، فرمان‌های صوتی را پشتیبانی نخواهد کرد

READ ARTICLE

حسگر اثر انگشت Synaptics زیر شیشه گوشی قرار می گیرد تا اندازه صفحه نمایش تلفن همراه افزایش یابد