مقالات

محتوای SEO به سرمایه‌گذاری نیازمند است

-


نویسنده: فردین صادقی
منبع: -

image1

اگر مي‌خواهيد با SEO امروزي موفق باشيد، همه چيز آن در محتوا خلاصه مي‌شود. تجارت‌هايي که براساس اصول قانوني، محتواهاي معتبر و قدرتمند ايجاد مي‌کنند و آن را با کليدواژه‌هاي هدفمند بهينه‌سازي مي‌نمايند و سپس آن‌ها را در بلاگ يا سايت‌ها و سايت‌هاي مرتبط با سايت خود و شبکه‌هاي اجتماعي به اشتراک مي‌گذارند، مي‌توانند شاهد بالا رفتن ترافيک سايت و افزايش بازديد از سايت خود باشند. اين بدان دليل است که موتورهاي جستجو به محتواي هر صفحه به صورت جداگانه رتبه مي‌دهند و هر صفحه جديد محتوا که شما ايجاد مي‌کنيد و به خوبي آن را بهينه‌سازي مي‌کنيد و در سايت‌هاي اجتماعي به اشتراک مي‌گذاريد، فرصتي براي ظهور در SERP است.

موضوعي که نياز است تا مالکان سايت‌ها در مورد سطح بازيابي محتواي SEO خود بدانند، آن است که ايجاد هر گونه اثري به سرمايه گذاري نياز دارد. بعضي‌ها (يا يک تيم) نياز دارند تا مدت زمان خاصي را به جستجو و ايجاد محتواي SEO اختصاص دهند. هدف، ايجاد محتوايي با کيفيت بالاست که براي کاربران هدف موثر و بهينه باشد. اين امر به درک مطلوب محتواي صنعت، کاربران هدف و نوع محتوايي دارد که بيشترين تاثير را دارند. ايجاد محتوا نبايد با سهل انگاري صورت پذيرد و بايد مدت زماني به آن اختصاص داده شود تا به خوبي ايجاد شود. اين همان دليلي است که چرا اکثر مالکان سايت‌ها در درک محتوا ضعيف عمل مي‌کنند. محتوا بايد در اولويت قرار داده شود و نبايد به عنوان اضافه کاري محسوب شود که هر زماني مي‌توان آن را انجام داد. بعضي از تجارت‌ها مي‌توانند افرادي را براي اين کار استخدام کنند؛ البته اين گزينه مي‌تواند مناسب نباشد؛ چرا که اگر کساني که استخدام مي‌شوند، درک خوبي از سازمان نداشته باشند، ممکن است در انتخاب محتوا دچار اشتباه شوند و به طبع آن سازمان را به چالش بکشانند. اگر شما در حال کار با يک شرکت SEO هستيد، فرصت خوبي را در اختيار داريد؛ چرا که آن‌ها مي‌توانند محتواي مناسبي را براي شما تهيه کنند. هر چند که اين امر ممکن است به هزينه‌هاي سازمان و تجارت شما بيفزايد.
image2
گزينه ديگر، انتخاب يک نويسنده آزاد و برون سپاري اين کار است. آن‌ها مي‌توانند اجزاء را نوشته يا ويرايش کنند و تيم SEO شما مي‌تواند عناصر بهينه‌اي را به منظور بهبود دقت پژوهش‌هاي خود به کار اضافه کند. قبل از ورود به بحث SEO زيرسازي آن را انجام دهيد. نياز است SEO به خوبي و در حالت معتبر انجام شود. تحقق اين امر نيازمند کساني است که يا براي شما کار مي‌کنند و يا اينکه در حالت خارجي اقدام به تهيه محتواي SEO سايت شما مي‌نمايند. عمليات و پروسه تحقيق و پژوهش درباره کليد واژه‌ها و پياده‌سازي آن‌ها در محتواي سايت نقطه شروع بسيار خوبي است؛ اما به ياد داشته باشيد که در بلندمدت نمي‌تواند اهداف شما را برآورده کند. بعد از اولين سال يک SEO، رشته‌هاي عملياتي موجود در آن را در يافتن ساختمان لينک‌هايي که با محتواي موجود درگير نيستند با مشکل مواجه مي‌کند. در اين صورت مجبور خواهيد بود محتواي جديدي را براي بهبود و حفظ برنامه‌هاي SEO خود و حصول موفقيت مورد نظر ايجاد کنيد.

گردآوری: فردین صادقی


سایر مقالات

READ ARTICLE

محتوای SEO به سرمایه‌گذاری نیازمند است

READ ARTICLE

دفترکار همراه شما: ابزارهایی که برای کار روی هر دستگاهی به آنها احتیاج دارید

READ ARTICLE

آيا قدرت مديران ارشد اطلاعات در حال افول است؟

READ ARTICLE

BMC بخش پشتيباني خود را مشاركتي‌تر كرد