مقالات

مایکروسافت چه جوایز و پاداش‌هایی دارد؟


نویسنده: Jim Martin
منبع: (PC Advisor (UK

ساليان سال است که Microsoft's Bing به عنوان يک موتور جستجوگر به کار مي‌رود. در حاليکه اين موتور جستجو از نظر ما بسيار کارامد است؛ اما در مقايسه با 3.5 ميليارد جستجويي که هر روز با استفاده از گوگل صورت مي‌گيرد، افراد کمي از آن استفاده مي‌کنند. براي تغيير آن، مايکروسافت يک برنامه (ديگر) اعطاي جايزه و امتياز را اجرا و آغاز کرده است که اين برنامه در هر زماني که شما از مايکروسافت براي جستجو استفاده مي‌کنيد، به شما امتياز مي‌دهد و شما مي‌دانيد که اين امتياز به چه معناست: به معناي اعطاي جايزه.
خب، مي‌توانيم براي بردن اين جوايز (شامل يک Xbox One S و ديگر سخت‌افزار‌هاي مايکروسافت) وارد رقابت شويم؛ اما گزينه‌هاي ديگري نيز وجود دارد که يک جايزه واقعي را به جاي تنها داشتن شانس برنده شدن، براي شما تضمين مي‌کند.


کدام کشورها شامل اين برنامه هستند؟

اين طرح تنها در بريتانيا به عنوان يک برنامه جديد و نو محسوب مي‌شود که کمي پيشتر در ايالت‌ها آغاز شده است. در واقع، مايکروسافت تاکنون مرورگر پرکاربرد Bing را از طريق برنامه جوايز Bing در سال 2010 مورد امتحان و بررسي قرار داد. برنامه جوايز Bing اين امکان را به شما مي‌دهد تا به اعتباري دست يابيد که مي‌توانستيد از آن استفاده کنيد تا وارد قرعه کشي شويد و آن را به يک موسسه خيريه واگذار کنيد يا با چيزهايي مبادله کنيد که شامل ضمانت نامه هدايا هستند.
در نتيجه، اين برنامه جديد، يک طرح بسيار يکسان و مشابه است, آن در ماه‌ها و هفته‌هاي آتي به عنوان بخشي از برنامه و طرح بين‌المللي در فرانسه، آلمان و کانادا آغاز خواهد شد.


نحوه فعاليت و کارکرد جوايز اعطايي مايکروسافت چگونه است؟

اول بايد وارد سايت Rewards.Microsoft.com شده و با استفاده از نام کاربري و رمز ورود (حساب کاربري) مايکروسافت خود وارد اين برنامه جديد شويد. به وضوح، مي‌توانيد يک حساب رايگان ايجاد کنيد؛ اگر حساب نداشته باشيد.


وقتي که آن انجام شد، هرگاه که از مرورگر Bing براي به دست آوردن اين امتيازات استفاده کنيد، نياز داريد تا به سادگي وارد حساب خود شويد. هر جستجو سه امتياز به شما مي‌دهد و شما مي‌توانيد با 10 جستجو در هر روز، به امتيازات بالاتري دست يابيد. اين برنامه مهيج مي‌شود؛ پس اگر شما در يک ماه حداقل 500 امتياز به دست آوريد، از سطح 1 به سطح 2 وارد مي‌شويد. سپس مي‌توانيد با 50 مورد جستجو در هر روز، امتياز کسب کنيد؛ 30 جستجو از طريق رايانه شخصي خود و 20 جستجو از طريق دستگاه‌هاي تلفن همراه انجام مي‌شود. هر جستجويي که شما آن روز بعد از به دست آوردن حداقل امتياز انجام مي‌دهيد، به شما ديگر هيچ امتيازي تعلق نخواهد گرفت. با اين حال، هنوز هم مي‌توانيد با پاسخ به سوالات (و جستجوي سوالات از طريق مرورگر Bing) و از طريق خريد مواردي از مايکروسافت، مغازه‌هايXbox و ويندوز به امتيازات بيشتر دست يابيد؛ هر 1 جستجو به شما يک امتياز مي‌دهد.


براي چه مواردي مي‌توانيم از اين امتيازات استفاده کنيم؟

براي کسب 200 امتياز مي‌توانيد وارد اين رقابت شده و شانس برنده شدن يک an Xbox One S يا يک برنامه ساده را داشته باشيد. يا اگر مايل به ذخيره امتيازات براي مدتي هستيد، مي‌توانيد امتياز 9500 را براي دسترسي به Groove Music Pass (مسير موسيقي روزمره) راه ديگر مايکروسافت، مبادله کنيد.


عضويت در Xbox Live Gold نياز به 6000 امتياز دارد و در کل سال امتياز 29000 مي‌باشد. 5 جستجو براي اعتبار حساب نرم‌افزار اسکايپ داراي 1250 امتياز است.
به نوبت، شما مي‌توانيد آن را وقف موسسه‌هاي خيريه شامل جوانان بريتانيا، شبکه توانايي و قدرت و المپيک افراد خاص نماييد. شما مي‌توانيد روي اين جايزه هدف‌گذاري کنيد و سپس مسير پيشرفت خود را بپيماييد و وقتي که از مرورگر Bing استفاده کرديد، امتيازات کسب شده خود را در سمت راست بالاي صفحه مشاهده خواهيد کرد.


بنابراين کارکرد مشخص و خاصي وجود دارد تا آن را در صفحه خانگي شما ايجاد کرده و نيز موتور جستجوگر را در تمامي مراحل استفاده شما از مرورگر؛ چه از طريق ويندوز و چه از طريق ‌گوشي‌هاي اندرويد يا iOS ناديده گيرد.


مترجم: هدي زارعي


سایر مقالات

READ ARTICLE

خبرهای داغ

READ ARTICLE

محاسبات بدون نیاز به سرور Azure Functions، در نهایت جاوا را نیز در بر گرفت

READ ARTICLE

ویندوز کنار بایستد! اپن سورس و Linux، دغدغه‌های جدید امنیت IT هستند

READ ARTICLE

بررسی وان پلاس 5: این گوشی آندرویدی متوسط از درون سریع؛ اما از بیرون قدیمی به نظر می‌رسد